środa, 14 września 2011

Maleńki :)

Zamieszkał z nami. Maleńki, cudny, śliczny:). W naszym miejskim domu. Miałam ogromne wątpliwości... brać nie brać...??? W domu już kicia Mania i pies Maks.I znowu maleństwo??? Po wielu wahaniach decyzja zapadła. JEST ! Mały, maluśki...koteczek :) I już jestem w nim zakochana:) Jest wszędobylski i szalony!Nie boi się wcale swoich dużych braci! Starsze towarzystwo przez pierwsze dwa dni chodziło obrażone .Mania syczała, fukała na malucha. Maks obchodził szerokim łukiem. Lecz po kilku dniach malec został zaakceptowany.
Oto Edek ;)
Pozdrawiam ! S.

3 komentarze:

 1. Cudny jest Edzio, cudny, dobra kobieto, skąd go uratowałaś? Czy on ma jeszcze niebieskie oczy? A drapak, widzę, sporo poszarpany, pozdrawiam Cię serdecznie, Sunnivo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mario ! Edzia wypatrzył mój syn.Namawiał, prosił, błagał...i wybłagał:) I to jego kotek. Oczy ma niebieskie jeszcze chyba ze względu na wiek, ma dopiero siedem tygodni. Jego mama to rasowa kotka (main coon) ,tata nn ;). Zobaczymy co z tego urwisa wyrośnie? Drapak dostał w spadku po Mani :) dlatego taki wyszarpany !

  OdpowiedzUsuń
 3. zwario wali ście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ;0;0;0

  OdpowiedzUsuń