poniedziałek, 9 maja 2011

Świat przewrócony... ale tabketka działa...;)

Trochę smutasów mi się w dalszym ciągu przytrafia... Ech... W piątek "pisałam" ;) maturę z angielskiego, dzisiaj z WOS -u :)... w piątek geografia mnie czeka... I tak chodzę do tej szkoły i chodzę...Niosę ten kaganek oświaty dzieciom... ups ;) ...młodzieży ! I co roku to samo ;) ale,ale...wakacje coraz bliżej :) Wioska moja zieleni się! Już teraz będę tam lądowała co tydzień ! Świat dalej się trochę przewraca ,krzywi.... Lecz mam nadzieję, że poradzę sobie. Mój "prozac" czeka i co najważniejsze działa! Ciągle podnosi na duchu ! Krzyk żurawi, świergot ptactwa , kumkanie żab !!! Działa i odpręża!!! Taka ta moja wioska i ta moja chatka .... Posadziłam kilka tujek,stokrotek, buberków... Poczytałam... "Rilaks";)))) 
Takie piękne  jeziorko "moje" :)
Wiklinowa doniczka ma już mieszkańca :)
Nasze pierwsze w tym roku ognisko :) Kiełbaski były pyszne !!!Psinka nasza kochana przy ognisku wyczekiwała cierpliwie łakomych kąsków ;) Ciągle mu mało!!!!Szafirki i stokrotki w pełnej krasie oczy cieszą !!!!


I tak naturą piękną , kolorową, próbuję podpierać ten swój z lekka świat wykrzywiony ! Nadzieję mi daje ta moja wioska i chatka ! Oby dalej tak .....
Pozdrawiam ciepło !!! S.

3 komentarze:

  1. Przecież to wioska cudów, więc działa i działać będzie, każdy z nas ma swoje smuteczki i czasem widzimy wszystko w krzywym zwierciadle, ale od czego mamy swoje wioski, ja swoją, Ty takowoż i niech się zielenią i dają nadzieję i ciężką pracę, jak się człowiek zmacha to i smuteczki zapadają w sen :) śle buziaki takie zmęczone pracą w ogrodzie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jolu droga ! Dziękuję za słowa otuchy ! I masz rację, praca w polu, wioska i nadzieja !To jest to!!!! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciało pedagogiczne tak ma, musi dzierżyć i nieść kaganek oświaty, ale za to wakacje... Zdarzyło mi się nauczycielować tak ze 2 lata i rzuciłam, wszystko potem potoczyło się samo, życie wybrało inny scenariusz i dobrze. Sadź, piel rabatki, noś kamienie, głaszcz swoje i nie swoje zwierzaki, to lekarstwo na smuteczki, one miną, serdeczności, pa.

    OdpowiedzUsuń