poniedziałek, 16 maja 2011

No !!! Jest wiosna :)

Połowa maja za nami. I wreszcie do mnie zawitała pani wiosna ! Spóźniona okrutnie ! Lecz wszystko zostało jej wybaczone :)! Bo w końcu "tulipy" moje wyczekane cudnie zakwitły, bo wiśnia kwieciem się obsypała, bo zieleń wszędzie soczysta !!! Oj , uczta dla oczu i duszy !


Mam nadzieję, że w tym roku pani wiśnia sypnie owocem :)
I na prawdę już zielono,zielono  !!! Tam w oddali codziennie stadko sarenek żeruje. Niestety nie mogę jakoś ich złapać w obiektyw ! Może następnym razem się uda ?

Poniżej "tulip" przecudnej urody w artystycznym obiektywie mojej córki. Szalona dziewczyna,biega z aparatem i pstryka :)! A dziadek krzyczy,że tylko kwiatki, pszczółki i inne pierdólki ;)) fotografuje, a gdzie moja dostojna osoba ;)??? Pyta ? Kupa śmiechu z tym fotografowaniem !
Weekend miałam "pracowity";) w sobotę imprezka, w niedzielę mamy imieniny... I tak to zleciało !Znów mamy nowy tydzień ! Jeszcze tylko trochę, troszeczkę , zapakuję swoje manatki i wyprowadzam się do swojej wioski na wakacje !!!!
Pozdrawiam ! S.

2 komentarze:

  1. Piękne tulipy, oj piękne, gratulacje dla fotografa i następnym razem prosze Dziadka uwiecznić na fotografii. Tak, już niedługo wakacje i będziesz cieszyła sie tą swoją wioską cudów. Pozdrawiam całą Waszą gromadkę, specjalne ukłony dla Dziadka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też zaopatrzyłam ogród w zeszłym roku w nowe cebule tulipanów, jedne przepiękne, inne przereklamowane. Imprezki rodzinne są fajne, bardzo łączą, a wakacje przyjdą szybciutko, pozdrawiam, pa.

    OdpowiedzUsuń