poniedziałek, 11 kwietnia 2011

Tabletka antydepresyjna

Ostatnio pisałam o nadziei cudnej weekendowej pogody. Niestety... nic z tego :( deszcz, wiatry okrutne, które powaliły świerk wiekowy na moim horyzoncie... i wyrwa powstała, która oczy razi ! No cóż,natura pokazała pazur ogromny ! 
Ja jednak postanowiłam choć jedną nockę w wiosce cudów spędzić. Udało się. Wiatr hulał, deszcz walił w dach, bębnił i odprężał. Potrzebna mi była taka noc, bardzo. Niby szalona ,niespokojna, lecz uspakajająca. Trochę mi się świat przewrócił, niestety i ta nocka była jak prozac ;)!!! 

Taki sobotni ranek mnie powitał

I matrioszka zadumana mi się przyglądała ;)

I buciory moje jeszcze bez kwiecia  przytuliły się do Werandy;) Niestety aura nie pozwala żadnych lokatorów tam jeszcze umieścić !

Kwiecień plecień bo przeplata ,trochę zimy trochę lata ! Tyle przysłowie, które w tym roku na Suwlaszczyźnie prawdę mówi, a ja nie bacząc już kurczęta "wieszam" ;) Niech sobie wiej, niech pada... W domowych pieleszach kurczak bezpieczny ;)Z pozdrowieniami i życzeniami ciepłej i słonecznej wiosny ! S.

4 komentarze:

 1. Sunnivo, uwielbiam, jak deszcz bębni o dach, a jakie to usypiające. Nie byliśmy po tych wichurach na Pogórzu, dopiero w tę sobotę, zobaczymy, czy nie narobiło szkód. Oprócz buciorków widzę jeszcze śliczną plecionkę za nimi, z folią w środku, też będzie sadzenie kwiatków, prawda?
  Świat przewrócony wróci na swoje miejsce, daj czasowi czas, pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasami fajnie jest posłuchać bębniącego deszczu i wichru i czuć się bezpiecznie w swoim wymarzonym domu, grzać się jego ciepłem. Widzisz, że Twoja wioska cudów daje Ci bezpieczne schronienie przed tym wywróconym światem, który wcześniej, czy później stanie we właściwej pozycji, zobaczysz, że tak będzie... Pozdrawiam Cię tak cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pogoda faktycznie jeszcze bardzo przeplatana :) Ale już bliżej niż dalej wiosenne ciepłe dni i ogrzewające promienie słońca :) Pozdrawiam mimo wszystko cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń