piątek, 14 lutego 2014

Idzie luty...

podkuj buty ... ,a tu chyba szykuj trampki ? ;) Zima, zima... czyżby już po ??? Trzy tygodnie mrozów, śniegu, zamieci, i już ??? Nie... nie chce mi się wierzyć , że pani zima już zbiera swoje suknie lśniące ?!
Trochę obrazów zimowych złapałam, niewiele z racji ograniczeń ruchowych. Powożona zostałam po drogach Suwalszczyzny. Przystanek tu, przystanek tam, i oczywiście wioska moja :).
Czas leci jak szalony, niedawno grudzień, a dzisiaj już połowa lutego... 

Piękny słoneczny dzień w mojej wiosce !
Brego w swoim żywiole :), uwielbia zimę i śnieg !Tu ślady jakiejś ogromnej rogacizny ;) , nie wiem... jeleń, łoś??? Przeskoczyło zwierzę przez płot i zwiedzało podwórze zawzięcie :) !!!

Pozdrawiam ciepło! S.

4 komentarze:

 1. No tak zimę chociaż mogę pooglądać u Ciebie
  serdeczności ślę

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Pat :) ! Niestety u nas już śladowe ilości śniegu pozostały! Nie wierzę jednak, że to ostatnie tchnienie zimy !!! Pozdrawiam. S.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma porównania wielkości śladów. Ale to była ciekawa wizyta. Nie wiedziałam, że masz tak blisko siebie naturę żywą w postaci zwierzyny:))) No, no, no!
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak blisko, że znowu zeżarły tuje !!!! Muszę zrezygnować niestety z tych krzaczorów :( ! Chojek nasadzę kolczastych ;), ale miło jest oglądać sarnie rodzinki, liski , zające :) Pozdrawiam. S.

   Usuń