poniedziałek, 23 grudnia 2013

Koniec starego... może będzie dobre nowe ?

Zbliża się koniec roku... Wreszcie ! ! ! Wymęczyła mnie ta trzynastka niemiłosiernie... pechowy, zły rok... Do końca zaskakuje mnie niemiłymi, ba... złymi wieściami . Stanęłam wreszcie na nogi, fizycznie. Niosą mnie moje , własne, osobiste. Odrzuciłam ze wstrętem kule i stoję ! Powoli ruszam w świat najbliżej mnie otaczający, miałam ogromną nadzieję na dalsze wojaże, lecz niestety trzynastka powiedziała... nie, nie...
Odwiedziłam moją wioskę ukochaną, wcale nie w zimowych ona szatach :( szkoda...
Zapłakana biedna, szara, bura... Tak chciała się ustroić w biel... Jutro Wigilia. Boję się tego wieczoru, po raz pierwszy spędzonego bez ukochanego Taty... Jak to będzie??? Wszystko ma w życiu  swój pierwszy raz... Te dobre i te złe... Prawda? Tak sobie mówię, tłumaczę. Czekam , wyczekuję , patrzę na zegarek, na kartki w kalendarzu... I myślę... kończ waść już ten rok... Kończ... Daj odetchnąć pełna piersią !!!


Nudziłam się ogromnie będąc unieruchomiona przez prawie dwa miesiące. Przeczytałam tonę książek :). 


Zabrałam się nawet eksperymentalnie za decoupage !Wianek zrobiłam podglądając zdolną Insomnię ! :)


Kończę moje drogie dziewczyny! Dziękuję Wam bardzo za wparcie! Wasze słowa wlały w moje zbolałe serce dużo otuchy i wiary w przyszłość. Znajdźcie pod choinką radość ,życzliwość i wzajemne zrozumienie !Życzę Wam rodzinnych świąt pełnych magii oraz szczęścia w Nowym Roku !!!

6 komentarzy:

 1. Sunnivo, niech się kończy ta trzynastka. Lepszego Nowego Roku życzę Ci.
  Ja już długo bez Taty, druga Wigilia bez Synowej. Ciężko. Miała tylko 26 lat. Ślę ciepłe myśli i życzenia

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana Sunnivo, dobrego życzę w ten świąteczny czas, "to wszystko minie" tak pocieszał mnie mój Tata; pozdrawiam Cię serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego na te piękne święta i na cały, nadchodzący rok. Oby był lepszy od tego, co mija. Serdeczności
  Asia

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zwykle jestem spóźniona. Ostatnio nie mam zupełnie czasu na swoje sprawy i na blog. Wpadam tam z "doskoku". Zbyt wiele wzięłam na siebie. Teraz będzie "z górki".
  Życzę Ci przede wszystkim ZDROWIA! To jest najważniejsze. Reszta sama się ułoży. Każdy z nas, w jakimś momencie swego życia przeżywa rozstania z najbliższymi sobie osobami. Nieodwracalne rozstania.
  Dasz radę. Dasz na pewno!
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego dobrego w 2014 roku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń