piątek, 11 stycznia 2013

Przeżyć zimę...

... w mieście ! Zima znowu przypuściła atak! Biało, ślisko, wietrznie! Suwalszczyzna ponownie zasypana bielą! A ja przeżywam zimę w mieście... "Dzięki" mojej żmii , która w sposób niewiadomy rozciąga się zamiast znikać ciężko mi to idzie. Niechęć do wyjść, spotkań... ciągnę tylko, a może aż? prozę życia. Zakopana w domowych pieleszach tracę wzrok na czytaniu. Wyprzedaże Weltbilda przetrzebiły z deczka moje kieszenie i przyniosły lektury nowe do czytania. Zbliża się koniec półrocza i biurokracja szkolna zmusza mnie do ciągnięcia do domu mnóstwa papierów!Nie da się ogarnąć tego diabelstwa w pracy! Sprawozdania, sprawozdania.... pisanie, poprawianie,drukowanie! Obłęd! Za stosami papierów szkolnych znika mi z oczu najważniejsza część mojej pracy... dziecko, nastolatek, młody człowiek... Czekam ferii, czekam wiosny, czekam lata!!! Chyba zacznę dni w kalendarzu wykreślać , jak dziecko w oczekiwaniu na gwiazdkę! Bo dla mnie perspektywa zażycia moich różowych tabletek na uspokojenie, które znajdę w swojej wiosce jest jak najlepszy prezent!!! 

A tymczasem z Edkiem Bandytą ;) przewalamy się z książkami po łóżku ;)
to moje stanowisko czytelnicze :) zasilone dzięki wyprzedażom


a to moje "przyjemności" na weekendowe wieczory


Lampka szampan wypita za Wasze zdrowie i pomyślność w Nowym roku. Wpita z tygodniowym opóźnieniem, ponieważ "moja" żmija w sylwestrową noc przed północą przydusiła mnie w łóżku...


Z pozdrowieniami ! S.

7 komentarzy:

 1. dobrze żezerknęłam co zamówiłaś, bo miałam również wziąć papierowa dziewczyne i locco:)a tam pożycze:

  OdpowiedzUsuń
 2. wy nie jesteście normalne- ale pewnie za to Was uwielbiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Też poluję na wyprzedaże książkowe :), ale jeszcze polowanie nie skończone , zawsze będzie trwać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć!
  Spodobały mi się Twoje zdjęcia sprzed... już nie wiem . Była na nich pokazana Suwalszczyzna. Miejsce, które ostatnimi laty mnie interesuje, może powinno wcześniej?
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj "Ozonie" :) Suwalszczyzna jest piękna i niepowtarzalna! Warto ją odwiedzać i podziwiać !!! Cieszę się , że podobały Ci się moje zdjęcia :)! Pozdrawiam. S.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym roku też pojadę;)))
   Pa:)

   Usuń
  2. Zegar masz źle ustawiony;(((

   Usuń